pieprzyc.com
Randki Internetowe

Randki przez internet online na pieprzyc.com

Internetowe metody randkowe

Jak zapoznać się w Internecie
Czy randki online mają szansę rozwinąć się w silny związek?
Z pewnością wielu słyszało historie od znajomych o tym, jak znaleźli swoich partnerów lub już małżonków przez Internet. Co więcej, niekoniecznie działo się to na specjalnych portalach służących do znalezienia pary - ktoś „polubił” zdjęcie osoby, którą polubił w sieci społecznościowej lub rozpoczął korespondencję w komunikatorze. Fakt pozostaje faktem: ludzie poznali się online.

Randki w Internecie
Randki online to świetne wyjście dla nieśmiałych ludzi, ponieważ o wiele łatwiej jest zacząć rozmawiać online niż osobiście.
Sprawdź usługę...
Internet mocno wkroczył w nasze życie: ludzie tu pracują i odpoczywają - dlaczego więc nie wykorzystać go do znalezienia partnera życiowego?

Skuteczność randek online potwierdza szereg eksperymentów. Na przykład badanie brytyjskiego psychologa Geoffreya Gavina. Wolontariuszami, którzy pomogli naukowcowi ocenić skuteczność randek online, byli młodzi ludzie w wieku od 19 do 26 lat, gotowi na poważny związek. Ich zadaniem było zarejestrowanie się na portalu randkowym w celu znalezienia partnera. Pod koniec eksperymentu 72% uczestników kontynuowało bliską komunikację w prawdziwym życiu, a niektórzy z nich nawet pobrali się później.

Statystyki pokazują...
...że ponad jedna trzecia użytkowników sieci WWW przynajmniej raz skorzystała z usług serwisów randkowych. Każdego dnia ponad półtora miliona osób spędza na takich portalach 4 godziny lub więcej. Jednocześnie mężczyźni i kobiety na stronach są zarejestrowani w przybliżeniu jednakowo.
Nie tylko zwykli ludzie, ale nawet celebryci mogą potwierdzić skuteczność randek online. Na przykład aktor Danila Szewczenko znalazł swoją żonę - Ekaterinę Petryaninę - na portalu randkowym i po 10 dniach złożył jej ofertę. Ich ślub odbył się w Petersburgu w 2014 roku. A w 2012 roku Aleksiej Ryżow, członek grupy Disco Crash, poślubił artystkę Irinę Shumovą. Ich historia miłosna zaczęła się również od randki online.

Jaki jest sekret popularności takich usług online? Dlaczego z roku na rok coraz więcej osób korzysta z tej możliwości, preferując ją od komunikacji na żywo?

Dostępność – nie trzeba tracić czasu na uczestniczenie w wydarzeniach, wystarczy mieć gadżet i dostęp do internetu.
Nie ma znaczenia, która jest godzina na zegarze - możesz się zapoznać zarówno w dzień, jak i w nocy. Łatwo znaleźć towarzysza z innej strefy czasowej: Internet znacznie poszerza granice randek.
Nie możesz od razu odpowiadać na wiadomości - jest czas na zastanowienie się nad odpowiedzią, znalezienie podejścia do rozmówcy.
Komunikacja z kilkoma rozmówcami jednocześnie to kolejny plus.
Rozpoczęcie czatowania online jest znacznie łatwiejsze niż osobiście - świetne wyjście dla nieśmiałych natur.
Możesz natychmiast wyeliminować nieodpowiednich ludzi, wybierając ich według wieku, zawodu, zainteresowań.
szukaj osób o różnych zawodach
Nowoczesne serwisy randkowe pozwalają wyszukiwać osoby o różnych zawodach w celu realizacji Twoich pomysłów lub zbudowania poważnego związku.
Znajdź profesjonalne dopasowanie...
Warto jednak zastanowić się nad wadami randek online:

profil użytkownika nie zawsze odpowiada jego właścicielowi. Na przykład 45-letnia trzykrotnie rozwiedziona dama może ukryć się za zdjęciem młodej piękności. Oczywiście jest to całkowicie nieszkodliwa wada, ale kto chce marnować czas i być rozczarowanym, gdy się spotkają;
prawdziwa komunikacja jest niezbędna. Nawet po długiej korespondencji związki rozpadają się, jeśli nie spotykasz się w prawdziwym życiu. Jednak ten minus jest bardzo warunkowy: nawet najbardziej nieśmiałe osoby z reguły decydują się na spotkanie;
ryzyko stania się obiektem przestępców – nie wszyscy użytkownicy tak naprawdę szukają partnera, niektórzy szukają ofiar do realizacji nielegalnych schematów. Jest to chyba najważniejsza wada komunikacji sieciowej (choć w prawdziwym życiu nikt nie jest odporny na przestępczość). Nigdy nie przekazuj pieniędzy nowym znajomym online, a przed pierwszą randką powiedz komuś bliskiemu, dokąd i z kim idziesz, nie umawiaj się na spotkania w opuszczonych miejscach, ładuj telefon i nie pokładaj dużych nadziei w znajomości, aby uniknąć rozczarowanie. Pewna doza humoru, elementarna ostrożność - i wszystko się ułoży!
Utwórz kwestionariusz
Stworzenie ciekawego profilu w serwisie randkowym pomoże przyciągnąć uwagę innych użytkowników, a także znacznie zwiększy szansę na znalezienie osoby o podobnych zainteresowaniach i upodobaniach.
Utwórz ankietę...
Internetowe metody randkowe: plusy i minusy
Rozmawialiśmy ogólnie o zaletach i wadach komunikacji online. Teraz spróbujmy odkryć zalety i wady różnych opcji.

Serwisy randkowe
Te usługi są oczywiście najbardziej popularne w przypadku randek i komunikacji online. Ich osobliwością jest to, że profil jest opracowywany według wcześniej zaprojektowanego wygodnego szablonu (w specjalnych kolumnach umieszczasz informacje o celu znajomości, cechach charakteru i hobby, oczekiwaniach wobec znajomości itp.). Wśród zalet portali: możliwość podniesienia profilu do góry, ogromny wybór opcji, system filtrów, automatyczny wybór partnera na podstawie przemyślanego algorytmu kompatybilności. Ale są też wady: liczba profili jest zbyt duża, dużo kont spamowych i reklamowych, rejestracja w niektórych serwisach randkowych jest płatna.

Przykłady wyspecjalizowanych serwisów randkowych: www.pieprzyc.com

Portale społecznościowe do randek
Kolejny bardzo popularny rodzaj serwisu randkowego. Tutaj możesz szukać zarówno przyjaciół do łatwej komunikacji, jak i partnerów do romantycznych związków. Niektóre z tych sieci społecznościowych mają pewną „specjalizację”: na przykład są przeznaczone dla tych, którzy nie są gotowi wyjść poza flirt lub dla samotnych rodziców, którzy marzą o znalezieniu bratniej duszy. Pułapki takich sieci społecznościowych są takie same jak w przypadku serwisów randkowych – niepewność rozmówcy i możliwość stania się ofiarą oszustów.

Przykłady portali społecznościowych : bogini gypsy queen

Ogólne sieci społecznościowe
Usługi te nie mają określonej specjalizacji tematycznej. Za ich pośrednictwem można spróbować nawiązać kontakt nieformalny, „przekraczając” różne warstwy społeczne. W tych usługach ludzie są bardziej przyjaźni niż romantyczni, więc nie będzie łatwo znaleźć partnera w ten sposób. Ponadto w ostatnich latach, obawiając się oszustw i natrętnej reklamy, ludzie niechętnie dodają nieznajomych do znajomych.


foto www.pieprzyc.com

Kasia 23 lata

Znajdź dziewczyny w portalu pieprzyc.com Poznaj Basię studentkę z Krakowa w wolnych chwilach interesuje się modelarstwem i tańcem nowoczesnym.

pieprzyc.com

Agnieszka 32 lata

Agnieszka zaś to studentka architektury z Wrocławia lubi długie spacery i podróże.

kasia z poznania

Marta 28 lat

Marta z Łodzi uwielbia gotować i spacery z psem a także ćwiczy na siłowni i bierze udział w konkursach piękności. 

www.pieprzyc.com 

65 procent użytkowników portalu to kobiety a 35% to mężczyźni. Zadowolonych użytkowników jest aż 99%!

99%

Zadowolonych Użytkowników

65%

Kobiety

35%

Mężczyźni

© Copyright 2021 www.pieprzyc.com- All Rights Reserved

Designed with Mobirise site templates