pieprzyc.com
Oferuje randki z osobami mieszkającymi poza granicami Polski

Randki polek z Niemcami na pieprzyc.com

Istnieje wiele powodów, dla których niemieccy mężczyźni wolą kobiety słowiańskie:

Naturalne piękno i pielęgnacja słowiańskich kobiet
Słowianki z niepokojem obserwują swoje ciało, twarz, włosy. W końcu ich uroda jest także ich bronią w walce o męską uwagę. Kobieta jako artystka tworzy swój własny, niepowtarzalny wizerunek – starannie dobiera swój styl w ubiorze, włosach i makijażu. Piękne ubrania, szpilki, cały wizerunek ma na celu przyciągnięcie uwagi płci przeciwnej. Pragnie zadowolić, przyciągnąć uwagę mężczyzny. Być obiektem męskiego pożądania. To płynność ruchu, to wieczna kobiecość, a nie agresywny feminizm.

W Niemczech jest wiele pięknych kobiet, ale ich myślenie i poczucie siebie są inne. Niemka została wychowana na zasadzie równości płci. Jest samowystarczalna, pewna siebie i ma poczucie własnej godności. Niemki też lubią pięknie się ubierać w drogie i wysokiej jakości rzeczy, ale większość kobiet woli praktyczne, wygodne i niedrogie ubrania i takie same buty. Średnio noszą te ubrania i buty przez 2-3 sezony i kupują nowe. Niektóre kobiety wolą ubrania unisex i krótkie fryzury, ponieważ utrzymanie długich włosów wymaga czasu.

Niesamowita zdolność słowiańskich kobiet do zakochiwania się od pierwszego wejrzenia, do kochania z oddaniem, całym sercem, czasem poświęcając własne interesy
W rozumieniu słowiańskiej kobiety miłość jest najważniejszym uczuciem, miłość jest samą energią. Rosjanie mają takie powiedzenie: „z ukochaną i rajem w chacie ” . Miłość do Rosjanki to nie tylko radość z intymności fizycznej, ale także intymność emocjonalna i duchowa.

Niemka w związku nie poświęci się, rozpłynie się w życiu mężczyzny, jej głównym zainteresowaniem jest ona sama i rozumie, że sama jest odpowiedzialna za swoje życie, za wybór zawodu, partnera, za wszelkie życiowe interakcje. Stąd niechęć Niemek do polegania na partnerze. To nie mężczyzna czyni ją „diamentem”, ona sama jest diamentem. Niemka dużo uwagi poświęca swojej karierze, samodoskonaleniu, a potem mężczyźnie.

Świadomym priorytetem słowiańskich kobiet jest miłość, rodzina, dzieci, ciepło rodzinnego ogniska
Działaj jako jej opiekun. Ukochany. Rosjanie uważają, że główna kariera kobiety jest w jej rodzinie. Samotna kobieta nie może być szczęśliwa, sama natura oczekuje od niej radości służenia MIŁOŚCI , rodzenia dzieci. Słowianka dąży do małżeństwa i jest na to gotowa. Przeciętny wiek małżeństwa wynosi od 18 do 25 lat. Jeśli małżeństwo nie powiodło się, małżonkowie rozpadli się lub mąż opuścił rodzinę, oznacza to tragedię i dramat życiowy.

Dla Niemek małżeństwo i posiadanie dzieci nie jest sensem życia. Poświęcają swój czas na edukację, karierę, a średni wiek małżeństwa to ponad 30 lat. Małżeństwo dla Niemek to symbioza dwojga dojrzałych ludzi, których łączy jeden cel. Jeśli związek się rozpada, to nie jest dramat, to realia życia i kobieta idzie własną, niezależną ścieżką, nie oglądając się za siebie.

Randki z Niemcami
Życzliwość i życzliwość słowiańskich kobiet
Gotowość i chęć przebaczenia. Jednak w związkach są bardzo emocjonalne i zależne, lubią robić sceny od podstaw, wykrzykiwać obelgi w gorączce chwili, rozbijać naczynia, dawać klapsy w twarz… Komunikują się za pomocą podpowiedzi, powściągliwości, sekretu obelgi i milczenie. Oczekuje się, że sam człowiek zrozumie ich nastrój, komplikując w ten sposób jego życie. Zobacz „DATA Z OBCOKRAJOWCAMI: GDZIE JEST BŁĄD I DLACZEGO ZNIKAJĄ CAVALIERIE?” .

Niemki komunikujące się z partnerem mówią bezpośrednio, co im się podoba, a co nie. Nie rozumieją „wytrzymać, zakochać się”. Jeśli coś dzieje się w małżeństwie według niezrozumiałego scenariusza, natychmiast zadawane jest pytanie, mające na celu skorygowanie scenariusza. Jeśli małżeństwo nie spełnia oczekiwań, wówczas wypowiadane są wszelkie niespójności i podejmowane są dalsze decyzje. Nikt nikogo nie będzie tolerował. Jeśli małżeństwo się nie powiodło, musisz odejść i każdy idzie własną drogą. Jeśli pojawią się kontrowersyjne kwestie, partnerzy są nastawieni na spokojny i rozsądny dialog, którego celem jest wzajemne wysłuchanie i znalezienie wspólnego rozwiązania kontrowersyjnej kwestii. Bez histerii i nadmiernego dramatu. I to jest pragmatyzm niemiecki. Uczucia mogą jedynie ingerować w „odprawę”. Ważne jest, aby znaleźć sposoby wspólnego rozwiązania sytuacji.

Słowianka swoim sercem wybiera mężczyznę i jest gotowa iść z nim przez życie, obdarzając go swoją miłością, czasem nie żądając niczego w zamian.
Tylko potwierdzenie miłości w postaci kwiatów i prezentów. Słowianki uwielbiają prezenty – perfumy, biżuterię itp. Kochają romanse i oczekują od swoich mężczyzn niezwykłych czynów, które stawiają je na piedestale „królowej”.

Niemki traktują małżeństwo jako rodzaj inwestycji w swoje przyszłe życie i tutaj również przeważa podejście pragmatyczne. Miłość jest uczuciem bardzo ulotnym, zdarza się, że wysycha, ale relacje budowane na zaufaniu, wzajemnej sympatii, które opierają się na wspólnym celu i wspólnym pragnieniu jego osiągnięcia, wspólnych interesach, takie relacje warto inwestować.

Próbowaliśmy bardzo krótko nakreślić paralele między „dwoma światami”. Zarówno obraz Słowianek, jak i Niemek jest nieco uogólniony. Tak jest zawsze w przypadku porównywania średnich. Jeśli chodzi o jednostkę, jest ona indywidualna i nie toleruje uogólnień.

foto www.pieprzyc.com

Kasia 23 lata

Znajdź dziewczyny w portalu pieprzyc.com Poznaj Basię studentkę z Krakowa w wolnych chwilach interesuje się modelarstwem i tańcem nowoczesnym.

pieprzyc.com

Agnieszka 32 lata

Agnieszka zaś to studentka architektury z Wrocławia lubi długie spacery i podróże.

kasia z poznania

Marta 28 lat

Marta z Łodzi uwielbia gotować i spacery z psem a także ćwiczy na siłowni i bierze udział w konkursach piękności. 

www.pieprzyc.com 

65 procent użytkowników portalu to kobiety a 35% to mężczyźni. Zadowolonych użytkowników jest aż 99%!

99%

Zadowolonych Użytkowników

65%

Kobiety

35%

Mężczyźni

© Copyright 2021 www.pieprzyc.com- All Rights Reserved

Create your own web page with Mobirise